Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Sladký dárek

A je to tu - 14. únor, den lásky a svátek všech zamilovaných. V tento den jsou pro všechny zamilované dárky jistě na místě.  Letos vychází na sobotu. Jak ideální pro plánování romantického dne, i když šílenství lásky tak zcela nepodléháte.

Říká se, že čokoláda je afrodiziakum a proto je tou pravou předehrou romantické vášnivé noci. Náš eshop má pro Vás vše, co k Valentýnu patří od Marcipánové růže, Pralinky se svíčkou růže přes Nugátový dárkový box po belgickou čokoládu v luxusním dárkovém balení. Staňte se snem své vysněné lásky nebo utužte vztah se svým stávajícím partnerem, okouzlete ho a jemně dobijte jeho srdce! Nejen srdce ale i chuťové buňky dobijí hezký dárek jako jsou pralinky, bonboniéra nebo čokoláda.

Dnes můžete milovanou osobu potěšit prakticky čímkoliv, abyste vyjádřili svou náklonnost - i zamilovaný polibek se počítá. Ale přesto, nechtělo by to i něco jiného? Čím byste své drahé polovičce vyloudili úsměv na tváři? A nebo vyjádřili svou skrytou touhu své platonické lásce?  Co třeba čokoládový dáreček v podobě srdce – symbol lásky -  Sladké Mozartovo srdíčko? Je-li Vaše partnerka spíše zastánkyní květin? Žádný problém i takový čokoládový dárek pro Vás máme a ne jeden – Pralinkový dárek s růží, Pralinkový kornout - také růžový, Mozart srdce s růží, Nugátové pralinky - kabelka s růží.. Ideálním dárkem pro muže je v tento významný den jistě něco ostřejšího, nechte se inspirovat naším výběrem: Asbach pralinky – skleněná lahev, Asbach pralinky – srdíčka.

Věříme, že si zde každý přijde na své, udělá nemalou radost svému partnerovi a vyjádří svou lásku činy namísto slov - a to je velice cenné.

DÁRKOVÉ KOŠE NA MOTIVY LÁSKY
Chtěli byste obdarovat svého miláčka originálním Valentýnským dárkem? Nabízíme Vám úžasné valentýnské čokoládové dárečky v podobě valentýnských dárkových košů.  Pečlivě vybrané variace lákavých, lahodných chutí nezklamou ani nejnáročnější mlsné jazýčky a tyto valentýnské dárky potěší každé zamilované srdce. Dárkové koše jsou originálním a neotřelým způsobem, jak vyjádřit lásku a dát najevo náklonnost. Dárkové koše na svátek zamilovaných jistě zafungují a Vy tak můžete dát najevo svou lásku i člověku, který o Vás možná ani netuší, proto nepřehlédněte Dárkový koš Večer pro 2 a nebo Dárkový koš Rande, což bude originálním překvapením a nikdo Vaše pozvání neodmítne. Každé milující srdce hledá pro to druhé vhodný valentýnský dárek či malou ale i větší pozornost. Darujte tisíce sladkých slov v jednom romantickém valentýnském dárkovém koši například Dárkový koš Láska + dárek, Dárkový koš Ty&Já a mnoho dalších.

Zaláskovaný člověk je hlavou v oblacích a hledá správná slova jak říci „Miluji tě", ale mnohem více za Vás poví s láskou a pečlivostí vybrané valentýnské dárky. A pro náročnější zákazníky máme velice luxusní dárkový koš Lindt, který předčí veškerá očekávání.

Láska má tisíce podob a každá je originál, proto buďte výjimeční a jedineční v tom, co druhému dáváte.

Vhodný dárek k příležitosti ...