Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Belgické čokolády

Belgická čokoláda je oblíbená sladkost již po mnoho let. Patří mezi nejoblíbenější pochoutky všech milovníků cukrovinek. K čokoládovým velmocím patří především Belgie, Švýcarsko, Rakousko a Německo. My vám nabídneme to nejlepší, co nabízí Belgie. Belgičtí výrobci si své recepty na výrobu této lahodné belgické čokolády předávají z generace na generaci. Čokoládové bonbóny, které se nazývají také jako belgické pralinky, se tradičně plní krémem, oříšky a mnoha jinými náplněmi.

Belgické pralinky mají spoustu chutí i podob. Naleznete u nás širokou nabídku belgický pralinek. Zajisté si přijde na své každý milovník čokolády.

akce belgická čokoláda

Skutečnou delikatesou pro milovníky čokolády jsou belgické pralinky, které u nás najdete v mnoha chutích. Nabízíme tradiční belgické čokolády a pravé belgické pralinky, které vždy patřily mezi nejoblíbenější dárky. Mají nejen báječnou a ojedinělou chuť, ale jsou téměř malým uměleckým dílem. Skvěle chutnají, skvěle vypadají a hodí se jako dárek k nejrůznějším příležitostem. V našem sortimentu najdete mnoho produktů například belgické pralinky značky Emoti. Čokolády, bonboniéry a jiné belgické pochoutky vrůzných podobách a chutích díky své vůni a lahodné textuře uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

Čokoládu milují nejen děti, ale i dospělí. Když hledáme dárek k svátku, k narozeninám či jen chceme někoho mile překvapit, často zvolíme právě bonboniéru nebo dárkový balíček belgických pralinek. Například bonboniéra Désir de noisette, která je plná vynikajících bonbónů z mléčné čokolády s jemným oříškovým krémem, může být tím pravým dárkem pro všechny, kterým chceme poděkovat či jen jim zpříjemnit chvíle pohody. Když chcete překvapit nebo zapůsobit na muže, zvolte například vynikající pralinky Senteur váječný likér. Jsou to čokoládové bonbóny s obsahem kakaa 54% plněné vaječným likérem a svou lahodnou chutí zaručeně uspokojí chuťové pohárky každého muže.


Prvotřídní belgická čokoláda a krásné dárkové balení, to vše vám nabízíme a věříme, že u nás najdete právě to, co hledáte. Díky rozsáhlému sortimentu jistě vyberete ten správný dárek pro vaše blízké. Přejeme příjemně strávené chvíle při výběru těch nejlepších belgických čokolád.

  • 1
    Vhodný dárek k příležitosti ...