Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Čokoládové dárky


Čokoládové dárky patří mezi nejoblíbenější sladké dárečky již řadu století. Poprvé se objevila čokoláda ve Střední Americe asi před 3000 lety. Samozřejmě to nebyla ta sladká dobrota, kterou známe dnes, ale byl to alkoholický nápoj podobný pivu. Postupně se čokoláda vyvíjela, lidé si ji různě vylepšovali a dnes je nejrozšířenější sladkostí na světě. Existuje mnoho typů čokolád. Hořká čokoláda, mléčná čokoláda, bílá či ledová čokoláda,ale také čokoláda neslazená používaná především na vaření. Čokoláda je nejvíce známá ve formě klasických tabulek, čokoládových pralinek či figurek.

cokolada Čokoláda je pro mnohé lidi opravdu vášní a již řadu desítek let patří čokoláda a čokoládové pochoutky mezi nejoblíbenější ze všech. Dokonce může u někoho vyvolat závislost a to je pravý důkaz toho, že si čokoládové dárky oblíbí každý, koho jimi obdarujete.

Během několika desítek let se od klasické mléčné čokolády dostáváme k neméně oblíbeným příchutím jako jsou oříšky či nugát. Ty zná každý z nás. My jsme pro Vás ovšem připravili široký výběr náplní, které se na trhu neobjevují příliš často. Neváhejte a zkuste čokoládu s melounem či brusinkami, s pepřem nebo zázvorem a také se zeleným čajem. Tyto druhy čokolády překvapí i ty nejnáročnější gurmány a milovníky čokolády.

Čokoládu si vyžaduje každé malé dítě, není divu, její lahodnou chuť si oblíbí i v nejnižším věku. Nastane-li období Vánoc, Velikonoc a  nebo oslava Mikuláše, kdy jsou děti zvyklé dostávat čokoládové balíčky, obraťte se na nás, připravili jsme pro Vás několik variant a čokoládových pochoutek, které Vaše ratolesti potěší a Vás může těšit jejich spokojenost. Věříme, že nákup na našem Eshopu pro Vás bude nejen pohodlný, ale také že budete příjemně překvapeni z našich čokoládových dárků.

Mezi oblíbené čokoládové dárky patři čokolády s různými příchutěmi. Dnes si můžeme vybírat z moha druhů. Klasická oříšková, nugátová, karamelová nebo méně tradiční s brusinkami a melounem, pikantnější s pepřem a zázvorem nebo chilli, či také se zeleným čajem . Těch druhů je opravdu nepřeberné množství a je jen na vás, čemu holdujete a na co právě máte chuť. Protože všechny námi nabízené čokolády jsou zajímavé i svým balením, jsou pěkným dárkem či milou pozorností.

V oblibě, hlavně u dětí, jsou čokoládové figurky. Především Mikuláš, Vánoce a Velikonoce jsou chvíle, kdy děti dostávají čokoládové postavičky, velikonoční vajíčka, vánoční figurky. My vám nabízíme ještě mnoho dalších nápaditých čokoládových dárečku. Například kominík pro štěstí, různé kornouty s plyšákem a čokoládovými pralinkami nebo porcelánovou myšku s klipem pro vzkaz. Nezapomněli jsme ani na dospělé milovníky netradičních forem čokolád a máme pro ně například plněné čokoládové talířky, kalíšky či čokoládové tyčinky.

Čokoládové pralinky, bonboniéry, známe Mozartovy koule balené v krásných nápaditých dárkových baleních, to všechno jsou čokoládové dárky, které většina z nás dává i dostává velmi ráda. Tradiční i méně známe, ale o to oblíbenější bonboniéry LINDT, luxusně balené pralinky Cipollini, pralinky Asbach, Reber, Feodora či Peteres plněné různými náplněmi a mnoho dalších čokoládových pochoutek najdete v naši pestré nabídce. Ponořte se do světa čokoládových dárků a vyberte dárek, který vyhovuje právě vám.

banner_coko

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme, že se k nám budete rádi vracet a budete ochutnávat a zjišťovat jaká tajemství naše dárky v sobě ukrývají.
  • 1
    Vhodný dárek k příležitosti ...