Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Dárkové balíčky


Dárkové balíčky jsou stejně jako dárkové koše výborným dárkem  k narozeninám, k svátku či jiné události. Velmi dobře fungují  i jako malý dárek či pozornost při různých příležitostech např. svatby, promoce, Valentýn, Mikuláš, Vánoce.

Dárkový balíček zaručeně rozveselí nemocné a pomůže brzkému uzdravení nebo potěší jako poděkování. Dárkové balíčky jsou dárky vždy originální a ocení je i obchodní partneři, kolegové či zaměstnanci. Když nevíte, čím koho obdarovat, podívejte se na  nabídku dárkových balíčků a zaručeně naleznete právě to, co hledáte.Dárkové balíčky obsahují nejrůznější pochoutky, cukrovinky a všemožné delikatesy, které všichni milují. Ingredience v luxusním dárkovém balení vypadají  krásně a když jsou vybrány přesně dle chuti, zaručeně uspokojí  i ty nejnáročnější z nás. S využitím konfigurátoru  můžete vytvořit dárkový balíček, který bude ušitý na míru přesně k dané příležitosti. Vybírat můžete ze širokého sortimentu. Dárkový balíček bude vytvořen čistě dle vaší fantazie a finančních možností. Čokoláda, pralinky, bonboniéra, káva, čaj či víno, to všechno zabalíme tak, aby to lahodilo  nejen vaší chuti ale i oku.

Svatého Valentýna slaví většina zamilovaných, ale ať už ho uznáváte nebo ne, každého potěší, když dostane malý dárek. Příkladem z výše uvedeného může být dárkový balíček Vějíř. Je to dárek, který  můžete věnovat nejen o svátcích ale i ve všední dny. Belgická čokoláda Emoti, oplatka s kakaovou náplní Ferero Rondnoir, kuličky Ferero Rocher, originální váječný likér Verpoorten Original a srdíčko z mléčné čokolády, zaručeně vykouzlí úsměv na tváři každé ženy.

mabrocPodívejte se například také na dárkový balíček Mabroc. Je určen především těm, kteří zbožňují lahodnou chuť výborných čajů. Čaje Mabroc ocení milovníci sypaných čajů i kvalitních cejlonských čajů porcovaných. Černý nebo zelený čaj ochucený, slaměná krabička se šesti druhy čajů Mabroc vytváří dokonalý čajový dárkový balíček, který obdarovaného zaručeně zahřeje na duši.

Věříme, že naše nabídka krásně zabalených dárkových balíčku vás osloví a najdete zde ten správný dárek. Budete spokojeni nejen vy, ale především vaši blízcí, kteří budou originálním dárkem mile potěšeni.  
  • 1
    Vhodný dárek k příležitosti ...