Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Dárkové koše


Dárkové koše všichni dobře známe. Jsou to dárky originální, výjimečné a vhodné ke každé příležitosti. Vybrat si můžete dárkový koš k narozeninám, k svátku, ke dni dětí, či matek, ale také valentýnský, velikonoční nebo vánoční dárkový koš. Dárkový koš můžete věnovat svým obchodním partnerům, kolegům, či zaměstnancům. Dárkové koše jsou velice oblíbené i jako dary do tombol nebo jako výhry na různých turnajích. Krásné dárkové koše, které jsou plné vybraných cukrovinek a jiných lahůdek, vykouzlí všem obdarovaným úsměv na tváří.

darkove_kose
Pestrá nabídka dárkových košů Vám umožňuje vybrat ten nejvhodnější dárek nejen pro muže, ženy, děti ale dnes už i pro domácí mazlíčky. U nás naleznete tématicky laděné dárkové koše v různých velikostech a v různých cenových relacích.

Unikátní služba tzv. Konfigurátor vám umožní zhotovit dárkový koš šitý na míru. Vybrat si můžete ze široké škály kombinací tradičních pochoutek či méně známých vynikajících delikates. Čokoláda, sušenky, káva, čaj, oříšky, víno, likéry, sýry, uzeniny a různé jiné lahůdky, to jsou ingredience, ze kterých můžete vytvořit dárek přesně dle vaší chuti a financí, kterým potěšíte nejen obdarovaného ale i sebe.Mysleli jsme i na to, že ne každý má štěstí a může mlsat vše na co má chuť. To ovšem neznamená, že by si nemohl pochutnat na výborných cukrovinkách. Našli jsme sladkosti, které neobsahují cukr a jsou vhodné především pro diabetiky. Dárkový koš Daniela s obsahem potravin, které obsahují pouze umělá sladidla, je určený těm, kteří se nemohou nechat rozmazlovat klasickými sladkostmi. Do rodiny mnohých z nás patří i čtyřnozí mazlíčci. I oni slaví narozeniny či Vánoce a chceme je potěšit nějakým dárkem. Příkladem může být dárkový koš Psí miláček, který je plný dobrůtek pro pejsky. Hračka na kousání je příjemně zabaví a čokoláda, kostičky či jiné psí pamlsky jim jistě budou velice chutnat a uspokojí jejich mlsné jazýčky.

Pojďte se podívat na širokou nabídku dárkových košů. Věříme, že zde naleznete dárek pro Vaše blízké a že vás dárkové koše nadchnou a mile překvapí.      
  • 1
    Vhodný dárek k příležitosti ...