Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Dárkové krabičky


Dárkové krabičky můžou mít mnoho podob. My vám nabízíme dárkové krabičky vyráběné ze dřeva, které jsou zdobené ubrouskovou metodou tzv. decoupage nebo dětské dárkové krabičky a plechové kufříky, které lze využít i jako svačinové krabičky tzv. lunchboxy. Když dárkové krabičky naplníme různými pochoutkami, jejichž výběr si můžete sami zvolit, vytvoříme netradiční dárková balení pro velké i malé oslavence. Dětský plechový kufřík lunchbox, který děti využívají na ukládání svačin, se hodí do školy i do přírody. Vybrat si můžete z různých motivů. Dětský kufřík pojme velké množství jídla a jiných dobrot, které svým ratolestem připravíte. Lunchbox má také další praktické využití, a to jako kufřík, kam si malí žáci odkládají školní pomůcky. Pro menší děti může být vhodným úkrytem pro různé hračky, dětské poklady či jiné drobnosti.

LunchboxKufříky a i dárkové krabičky mají mnoho využití. Záleží jen na Vás či na Vašich dětech k čemu je použijete. Dřevěné dárkové krabičky ručně zdobené ubrouskovou metodou jsou vždy originál. Díky velkému výběru motivů a barev, si můžete zvolit styl, velikost, barvu i motiv zcela dle své fantazie. Nabízíme větší i menší krabičky, truhličky, trojúhelník, srdíčko či čajové krabičky s přihrádkami pro ukládání porcovaných čajů.

Využití dárkových krabiček je různorodé, proto jsou dárkové krabičky vhodným dárkem pro každého a díky decoupage budou vždy dárkem originálním. Dárkové krabičky i dětské plechové kufříky můžeme dle přání naplnit různými sladkostmi, čaji nebo jinými dobrotami.

Služba konfigurátor vám umožní vybrat zboží dle Vaší chuti, či Vašich finančních možností a my Vám vytvoříme dárek přesně dle Vašeho gusta. Široká nabídka ingrediencí dovoluje vytvořit dárek šitý na míru, a tak máte úspěch u oslavence zaručený.

Dárek potěší nejen obdarovaného, ale i Vás. Pojďte si společně s námi vybrat dárek, který předčí očekávání Vaše i Vašich blízkých. U nás se Vaši fantazii meze nekladou a jsme připraveni splnit všechna Vaše přání, abyste s dárkem byli maximálně spokojeni.
Vhodný dárek k příležitosti ...