Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Dárky k výročí


Výročí Vám připomene milou událost, která se před časem stala a pokud tento den slavíte, jistě máte proč. K řádné oslavě neodmyslitelně patří dárek. S jeho výběrem Vám milerádi pomůžeme. Speciálně pro Vás jsme připravili Dárky k výročí. Jistě si z naší nabídky vyberete dárek ke každé příležitosti, která byla, je, či bude. Patří mezi ně například svatební dárky, dárek k narození dítěte, dárky za pracovní úspěchy nebo dárky studentské úspěchy.

darky k vyrociStudentská léta jsou roky nejen krásné, ale i velmi náročné. Přechod ze základní školy na střední, maturitní zkouška, přijímačky na vysokou školu a mnoho dalších studentských kroků, to všechno stojí spoustu sil a nervů, za které by měl být každý náležitě odměněn. Jste pozvání na promoce a nevíte jaký dárek k této příležitosti věnovat? Podívejte se na naši nabídku a pořiďte například Dárkový koš Překvapení. Po náročných dnech a bezesných nocí, každý ocení koš plných výtečných sladkostí a pochoutek, které dodají sílu a chuť do dalších náročných dnů života.

Zaměstnání je pro mnoho z nás důležitou součástí života. V prácí trávíme spoustu hodin a hodně z nás ji bere jako své poslání. Díky práci se můžeme seberealizovat, vzdělávat, budovat své postavení ve společnosti. Povýšili vás? Zvládli jste úspěšně náročný projekt? Každý úspěch se musí náležitě oslavit. Například Marcipán - Klasik, dárkové balení mini marcipánků v hořko-mléčné čokoládě, Vám přinese po náročném pracovním nasazení chvilku klidu, uvolnění  a doplní energii pro další pracovní úspěchy ve vašem životě.

Na den, kdy jsme se poprvé dali do řeči s naším milovaným partnerem, moc rádi vzpomínáme. To kouzlo okamžiku je natolik silné, že si toto datum připomínáme každý rok. Abychom tento den obohatili, svého miláčka obdarujeme darem z lásky. Máme pro Vás originální nabídku dárků, se kterou se jistě vyhnete stereotypu. Příkladem může být Bonboniéra - Lindt dárkový výběr jemných lanýžů a pralinek s marcipánem, nugátem, mandlovým krémem a oříšky. Tato výtečná sladkost se výborně hodí i jako svatební dárek novomanželům.


Dostali jste právě skvělou zprávu o narození miminka? Chvíle, kdy přijde na svět další člen rodiny vaší či vašich přátel, patří mezi nejkrásnější. Nezáleží na tom, jestli to je holčička nebo chlapeček, každé narození dítěte se musí patřičně oslavit. Darujte novopečeným rodičům Dárkový koš Láska nebo ručně vyráběnou Dárkovou truhličku – Baby. V naši nabídce najdete modrou verzi pro kluky a růžovou pro holky. Dřevěná krabička je velmi pěkný originální dárek, který má mnoho využití, a to každá maminka ocení.

V naší nabídce najdete spoustu dárkových produktů k nejrůznějším příležitostem. Věříme, že budou tím pravým dárkem pro vás, vaše přátele nebo rodinu. Přejeme Vám šťastný výběr a pohodlný nákup.        
Vhodný dárek k příležitosti ...