Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Dárky pro děti


V našem eshopu, v kategorii Dárky pro naše děti můžete najít dárky šité na míru pro Vašeho syna nebo pro Vaši dceru, ale také vnučku, či vnoučka. Každé dítě je již od prvních krůčků zvídavé a miluje překvapení. Staňte se proto nápaditými gratulanty na dětské oslavě, kde Vámi vybraný dárek bude zaručeně středem pozornosti a udělá radost mnoha malým oslavencům. Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší, proto neváhejte a pro další příležitost zvolte Dárky pro naše děti.

darky_pro_detiJe-li Váš malý poklad milovníkem Čokoládových pochoutek, které jsou vhodným dárkem například při oslavě jmenin, nejenže si pochutná na kvalitní čokoládě, ale může se těšit zároveň z plyšové hračky, které jsou u dětí tak osvědčené, zejména Plyšový kůň s pralinkami, či Beruška s čokoládou. Vy jistě také oceníte pestrý výběr hraček u položky Plyšová zvířátka s pralinkami. V dnešní uspěchané době je tento výběr vynikající pro úsporu času. Vaše dítě dostane dva dárky v jednom a my věříme, že ho velmi potěšíte.

Chcete obdarovat své šikovné ratolesti například za výborný výkon ve škole na konci roku? A lámete si hlavu tím, jak ho nejlépe ocenit? Náš Dárkový koš Giana je pro Vás správnou volbou. Naleznete zde nejchutnější čokoládové pochoutky v nápaditém provedení a Vaše dítě se z něj může těšit i několik týdnů. V období Vánoc, kdy jsou obchody přeplňeny zákazníky a nákup Vám může trvat i několik desítek minut, si můžete v pohodlí domova objednat například Dárkový koš Barbie Xmas a my Vám ho doručíme přímo do domu. Poté zbývá už jen čekat na příchod čerta a mikuláše.

Každý rodič bezpochyby zná každodenní přípravu plnohodnotné stravy pro své dítě. Školní svačinu ale častokrát nacházíme celou, nedotknutou anebo najdeme její zbytky v žákovské knížce, či v penále. Pokud se chcete tomuto vyvarovat a chcete, aby se Vaše dítě pravidelně stravovalo a nestávalo se, aby na svačinu zapomnělo, vhodným řešením pro Vás i pro ně  budou Svačinové kufříky, které mají mnoho témat a velikostí. Váš školák ho bude velmi rád nosit jako svůj doplněk a jídlo již nepřijde do žádného kontaktu se školními potřebami. Vaše dítko bude každý den svůj svačinový kufřík, například Kufřík - Happy Horse, otevírat s radostí a s chutí se pustí do své svačiny. Přejeme dobrou chuť.

Doufáme, že Vás naše nabídka potěšila a uspokojila všechny Vaše požadavky. Náš široký sortiment umožní výběr i nejnáročnějšímu zákazníkovi, kterými jsou malé děti v plné míře. Originalitou však budou Vaše děti nejen překvapeni, ale i mile potěšeni.
Vhodný dárek k příležitosti ...