Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Dárky pro rodiče


Koupit dárek pro rodiče je pro většinu z nás pěkným oříškem. Jak už to bývá, rodiče mají radost ze všeho, co jim jejich děti darují. Vám už ale dochází nápady a víte, že už nemůžete mamince opětně darovat vázu a tatínkovy nářadí? Nechte se inspirovat naší nabídkou a rozmanitým sortimentem dárků nejen pro rodiče. Jsou originální a Vaše rodiče či prarodiče zaručeně potěší.

darky pro rodiceVyberte si z našich tipů ten nejlepší dárek pro maminky. Nemusí  to být jen narozeninový dárek, vánoční dárek či dárek ke Dni matek. Za svou péči a lásku si maminky  zaslouží dárek každý den. Chvilky plné relaxace a odpočinku zažijí třeba díky Perníčkům v Norimberské hrací dóze či Dárkové krabičce Teabox. Ručně zdobená dřevěná krabička obsahuje lahodné čaje a sladké pochoutky. Maminka ocení i praktičnost této krabičky, která ji velmi dobře poslouží  k uložení porcovaných čajů nebo koření.

Stejně jako maminka tak i tatínek si zaslouží být obdarován. Každý rok, vždy třetí neděli v červnu se slaví Den otců. K němu, k narozeninám ,či k jinému svátku chceme darovat dárek originální, který překvapí i potěší. Každý tatínek  zůstane navždy kouskem kluk, a proto se snažíme, aby naše tipy na dárky pro tatínky byly zajímavé. Například Mozartuv kufřík, Mozartovy housle, Mozartův klavír či Dárkový koš Sportmix jsou dárky originální a zaručeně rozzáří oči i vašeho tatínka.

Nesmíme zapomenout ani na dárečky pro babičky a dědečky. Jistě jste už slyšeli od prarodičů, že už nic nepotřebují, že všechno mají, čímž vám výběr dárků vůbec nezlehčují. Inspirujte se našimi tipy a darujte dárek, kterým zaručeně zabodujete. Například Dárkový koš Horký šálek příjemně zahřeje a uklidní, Dárkový koš Zahrádkář  zpříjemní práci na zahrádce a Dárková kazeta Lazzaroni Amaretto s výborným mandlovým likérem a dvěma skleničkami rozveselí či zpestří babiččinu kuchyni.

Věříme, že dokážete odhadnout přání svých blízkých a díky našemu širokému sortimentu nebudete mít problém s výběrem dárků. Držíme vám palce a přejeme příjemný nákup.      
  • 1
    Vhodný dárek k příležitosti ...