Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Dárky z čaje


Čaj je již po mnoha let druhým nejoblíbenějším nápojem hned po vodě. Je to kulturní nápoj, připravovaný louhováním listů čajovníku. Nejznámější je čaj sypaný nebo porcovaný. Druhů čaje je mnoho, nejrozšířenější  je čaj černý, zelený, ovocný nebo bylinkový.

cajČaj je nápojem velice prospěšným. Kvalitní čaj dodává tělu energii, povzbudí vás a má blahodárný vliv na organismus. Nabízíme velký výběr čajů v různých baleních. Krásné dárkové balíčky, které poslouží jako výborné dárky Vašim blízkým, rodičům či známým a kamarádům.

Dárkový balíček plný lahodných čajů potěší i zahřeje. Můžete vybírat z nabídky dárkových balíčků, které obsahují mnoho čajových variací. Vysoce kvalitní černé a zelené čaje Mabroc z horských oblastí Srí Lanky, ovocné čaje Magic Moments a japonské čaje Sencha u nás najdete nejen v plechové dóze, v porcelánovém, v slaměném či dřevěném dárkovém balení, ale také v luxusních hedvábných pyramidových sáčcích.

Bio čajPěkně zabalený čaj je dárek zdravý, lahodný a jeho pití je požitkem a radostí zároveň. Vybrat si také můžete z vynikajících BIOčajů. Čaje London Tea jsou velice zdraví prospěšné a neobsahují žádné umělé složky. Čaje jsou baleny v dózách, které jistě najdou využití i po vypití posledního hrnku tohoto chutného nápoje. BIOčaje v dárkovém balení jsou správnou volbou při výběru dárku pro prarodiče, kolegy nebo děti. Čaj je bohatý na vitamíny a stopové prvky, dodává energii a pomůže, když musíte dlouho do noci studovat či pracovat. Především ženy potěší, že pití zdravého čaje zpomaluje stárnutí. BIOčaj ocení nejen milovníci zdravé výživy, ale všichni ti, kteří si rádi pochutnají na lahodném čaji s vynikající chutí.

Do naší nabídky čajů jsme zahrnuli nejrůznější chutě a zajímavá balení. Věříme, že z našeho rozmanitého sortimentu si vyberete právě to, co chutná vám nebo vašim nejbližším. Přejeme vám, abyste právě zde nalezli ten pravý dárek.
Vhodný dárek k příležitosti ...