Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Dárky z čokolády


Čokoládové dárky patří mezi  nejoblíbenější sladké dárečky již řadu století.  Poprvé se objevila čokoláda ve Střední Americe asi před 3000 lety.  Samozřejmě to nebyla ta sladká dobrota, kterou  známe dnes, ale byl to alkoholický nápoj podobný pivu. Postupně se čokoláda vyvíjela, lidé si ji různě vylepšovali a dnes je nejrozšířenější sladkostí  na světě. Existuje mnoho typů čokolád. Hořká čokoláda, mléčná čokoláda, bílá či ledová čokoláda,ale také čokoláda neslazená používaná především na vaření. Čokoláda je nejvíce známá ve formě klasických tabulek, čokoládových pralinek či figurek.

cokoladaMezi oblíbené čokoládové dárky patři čokolády s různými příchutěmi. Dnes si můžeme vybírat z moha druhů. Klasická oříšková, nugátová, karamelová nebo méně tradiční s brusinkami a melounem, pikantnější s pepřem a zázvorem nebo chilli či také se zeleným čajem . Těch druhů je opravdu nepřeberné množství a je jen na vás čemu holdujete a na co právě máte chuť. Protože všechny námi nabízené čokolády jsou zajímavé i svým balením, jsou pěkným dárkem či milou pozorností.

V oblibě hlavně u dětí jsou čokoládové figurky. Především Mikuláš, Vánoce a Velikonoce jsou chvíle, kdy děti dostávají čokoládové postavičky, velikonoční vajíčka, vánoční figurky. My vám nabízíme ještě mnoho dalších nápaditých čokoládových dárečku. Například kominík pro štěstí, různé kornouty s plyšákem a čokoládovými pralinkami nebo porcelánovou myšku s klipem pro vzkaz. Nezapomněli jsme ani na dospělé milovníky netradičních forem čokolád a máme pro ně například plněné čokoládové talířky, kalíšky či čokoládové tyčinky.

Čokoládové pralinky, bonboniéry, známe Mozartovy koule balené v krásných nápaditých dárkových baleních, to všechno jsou čokoládové dárky, které většina z nás dává i dostává velmi ráda. Tradiční i méně známe, ale o to oblíbenější, bonboniéry LINDT, luxusně balené pralinky Cipollini, pralinky Asbach, Reber, Feodora či Peteres plněné různými náplněmi a mnoho dalších čokoládových pochoutek najdete v naši pestré nabídce čoko dárků. Ponořte se do světa čokoládových dárků.Věříme, že Vás naše nabídka zaujme, že se k nám budete rádi vracet a budete ochutnávat a zjišťovat jaká tajemství naše dárky v sobě ukrývají.    
  • 1
    Vhodný dárek k příležitosti ...