Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Delikatesy


Delikatesy jsou pochoutky, na kterých si nepochutnáváme každý den. Jsou určeny všem gurmánům, kteří se neuspokojí s průměrem a chtějí si dopřát a vychutnat každé sousto lahodného pokrmu. Delikatesy jsou vhodným dárkem pro  přátelé či obchodní partnery. Výběr potravin vyšší kvality je opravdu velký. Na své si přijde každý labužník. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si z jedinečných produktů s překvapující chutí.

Čokoláda je nejoblíbenější a nejpoužívanější sladkostí při výrobě cukrovinek. Každý ji zná a většina ji přímo miluje. Známe ji v mnoha podobách. Například v podobě krému bílé či tmavé čokolády, z kterých se dá vykouzlit mnoho delikatesních  sladkostí. Makadamový krém s medem balený v pěkné sklenici může být vhodným dárkem pro milovníky sladkých delikates.

delikatesyNaše babičky i maminky jsou zvyklé ve své kuchyni používat k přípravě sladkých pokrmů džemy a medy. Nyní jim můžeme darovat džem či med netradičních příchutí. Skutečnou delikatesou je například Džem z jahod a zeleného pepře, velice zdravý Džem z rakytníku a šípku či Španělský med z rozmarýnu. Biophar Bio lesní květový med balený v originální sklenici je skvělým sladkým dárkem. Všechny tyto delikatesní ingredience dodají vaší kuchyni lehkost a kreativitu.

Delikatesy nejsou pouze sladkých chutí. Především pánové ocení luxusní paštiky značky Jensen´s. Paštika telecí, lososová, šunková či zvěřinová, ty všechny najdete v naší nabídce. Skutečným delikatesním dárkem pro labužníky jsou Luxusní paštiky Jensen´s v dárkovém balení. Obsahují paštiku kachní, husí a játrovou. Dárek, který uspokojí všechny mlsné jazýčky.

Díky našim produktům si i vy můžete dopřát chvil plných výtečných pokrmů. Delikatesy, které vám nabízíme jsou dostupné všem. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si ty pravé delikatesy pro vaše gurmánské chvilky.
Vhodný dárek k příležitosti ...