Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

DIA dárky


Dia dárky jsou určeny především těm, kteří si rádi smlsnou na čokoládě či na jiných cukrovinkách i přesto, že mají cukr zakázaný. Ať už si nemůžete pochutnat na klasických sladkostech z jakéhokoliv důvodu, naštěstí vám můžeme dia sladkosti nabídnou a vy tak můžete mlsat bez sebemenších starostí. Podívejte se spolu s námi, jaké dia dárky nabízíme.

Blíží se Den matek a vy byste mamince rádi darovali něco sladkého, protože jako diabetička si už dlouho neosladila život nějakou výbornou pochoutkou? Máme pro Vás řešení. Dia marcipánky v dárkovém balení se k této příležitosti skvěle hodí. Sladká marcipánová srdíčka rozesmějí a zaručeně potěší všechny maminky na světě.

marcipan_fotoJste-li pozváni na oslavu babiččiných či dědečkovo narozenin a víte, že milují sladkosti, ale nemůžou si je ze zdravotních důvodů dovolit, nevěšte hlavu. Máme pro vás nabídku lahodných sladkých dobrot, které neobsahují cukr, a proto si na nich může pochutnat každý. Například dárkový koš DIA s obsahem potravin, které obsahují pouze umělá sladidla, je přesně tím dárkem, který udělá radost nejen vám, ale především vašim blízkým.

Našli jsme dárky bez obsahu cukru, abyste i těm, co nemají tolik štěstí a nemůžou mlsat vše na co mají chuť, mohli darovat dárek plný sladkých chutí. Díky dia dárkům si u nás vybere každý. Pojďte si vybrat i Vy ten svůj.  
Vhodný dárek k příležitosti ...