Dobré odpoledne, je úterý 10. 12. 2019
svátek slaví Julie, zítra Dana

Firemní dárky

Firemní dárky – co darovat obchodním partnerům nebo zaměstnancům?

Přemýšlíte, co darovat svým zaměstnancům či obchodním partnerům? Nyní už více přemýšlet nemusíte, stačí číst dále a odpověď snadno naleznete....

Práce je náplní života každého nás. Pro někoho může být smyslem života a pro někoho pouhým zdrojem obživy. Přesto práce pomáhá lidem získávat nové zkušenosti, vybudovat si postavení ve společnosti, vystoupat po schůdcích kariéry či poznávat nové tváře.  Pracovní úsilí, pozitivní síla a dobrá nálada nám jsou každý  den nápomocni k dalším úspěchům.

A protože každý pracovní úspěch by měl být oceněn a vyzdvihnut do popředí, představujeme Vám náš sortiment sladkých dárků.  Naleznete v něm dárky pro obchodní partnery, zaměstnance, ale také vhodné odměny a dárečky na firemní večírky či oslavy, rauty či cateringové akce. Naše sladké dárečky přinesou uvolnění,  klidné chvíle, navodí příjemnou atmosféru a přinesou odměnu po náročném dni.

A navíc další výhodné služby pro Vás:

Chcete být při darování dárku ještě více osobnější a nápaditější? Přesně dle Vašich přání pro Vás na objednávku vyrobíme přáníčko či kartičku s případným textem (více zde...). Pro firemní klientelu vymyslíme a připravíme individuální ceny i speciální dodací podmínky dle odebraného množství produktů. Ještě stále váháte a nevíte, který dárek si u nás vybrat?  V případě, že u nás nenajdete vhodný dárek z našeho sortimentu,  můžete si pomocí našeho online konfigurátoru  velmi snadno a zcela sami vytvořit individuální složení dárkového koše, balíčku či dárkové kazety přesně dle Vašich požadavků a finančních představ.  Navštivte kategorii Firemní dárky (více zde...).


  • 1
    Vhodný dárek k příležitosti ...