Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Firemní dárky


Firemní dárky jsou určeny především k obdarování Vašeho šéfa, obchodních partnerů či kolegů a kolegyň. Je mnoho příležitostí, které si dárek zaslouží. Ať už to je větší dárek na firemním vánočním večírku či jen pozornost zaměstnancům, kterou můžete své zaměstnance velice dobře motivovat. Je zkrátka mnoho důvodů, kdy si každý za svou práci zaslouží sladkou odměnu.

firemní dárkyVe vytíženém pracovním prostředí není mnoho času poznávat se s zaměstnanci a kolegy blíže, a proto přijde-li období Vánoc, Velikonoc, svátků a narozenin, je často velmi složité vybrat vhodný dárek, aby neurazil, aby se líbil a byl zároveň užitečný. Pro zaměstnavatele jistě také není nejjednodušší obdarovat vánočním dárkem všechny své podřízené. Ale my máme řešení. Vybírat můžete od výhodných hromadných dárků k Vánocům až po překrásné luxusní dary. Složí-li se celá firma a k výročí působení jejího šéfa pořídí Dárkový koš Relax, jistě velmi potěší a překvapí! Myslíme samozřejmě také na ženy, které stojí na nejvyšších postech, pro které je připraven Marcipán – dárková kazeta nebo Mozartovy koule Klavír.

Pro svého kolegu k Vánocům, či narozeninám Vám můžeme nabídnout například Hrnek s růží v originálním dárkovém balení pro zpříjemnění si chvilek klidu a pohody. Pro milovníky golfu zde máme Lindt Golf – čokoládová koule.

Věříme, že vyberete vhodné dárky pro každou slavnost, a že své kolegy nejen překvapíte, ale také mile potěšíte. Věříme také, že je-li někdo za svou práci sladce odměněn, svůj výkon zvýší na 110% a do práce bude chodit ještě s větší chutí. Přejeme Vám příjemný a pohodlný nákup.
  • 1
    Vhodný dárek k příležitosti ...