Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Informace o zboží


Obsah výrobku:
Obsah výrobku je definován vždy v detailním zobrazení konkrétního výrobku na internetových eshop stránkách Darkys.cz. U potravinových výrobků v seznamu obsažených potravin a ostatních ingrediencí je v detailu výrobku uveden výrobce, název zboží a hmotnost, popřípadě i dekorace či jiné doplňky.  Překontrolujte si obsažené položky ve výrobku s tímto seznamem. V případě změny obsahu dárkového koše platí níže uvedený odstavec.  

Sortiment:
Vzhledem k častým změnám sortimentu dárkového koše, balení, baíčků si vyhrazujeme právo změnit konkrétní obsahovou položku ve stejném či obdobném kvalitě a ceně. V případě odlišnosti např. množství balení bude částka koše snížena o tento rozdíl, nikdy však nebude přesahovat uvedenou částku. V případě změny budete předem informováni.

Skladování:
Veškerý sortiment potravinového původu, které nabízíme, pečlivě vybíráme pouze takové položky, které je možno skladovat i v běžných pokojových teplotách a není nutné je před rozbalením uchovávat v chladících zařízeních.

Záruční podmínky:
Záruční podmínky definuje vždy výrobce a záruční doba je označena na obalech jednotlivého obsahu zboží či výrobků. V případě, že nenaleznete záruční dobu, platí záruční doba jeden měsíc ode dne nakoupení.

Spotřebitelské informace naleznete zde...Vhodný dárek k příležitosti ...