Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Italské dárky


Itálie je země zvláštní, je výjimečná, má své kouzlo. Je to země mnoha tváří.  Je sladká, veselá,  temperamentní a nespoutaná. A právě proto ji to činí světoznámou. Itálie vyžaduje, aby ji člověk vnímal všemi smysly. Vychutnejte  si nyní společně s námi různé chutě Itálie - italské dárky.

Italské pochoutky jsou originální a nenapodobitelné. Kdo v této středomořské zemi byl a ochutnal italskou kuchyni, jistě ví, o čem je tady řeč. Italský sýr, vynikající víno, lahodné sladké pečivo a mnoho dalších italských pochutin  jsou dnes již velice populární a oblíbené pokrmy. Není nad to si jednou za čas dopřát tyto jižanské dobroty a nemuset se za nimi trmácet stovky kilometrů.  Překvapte své hosty, rodinu, známé a darujte jim italské sušenky Vicenzi nebo Lazzaroni, sváteční bábovky či dárkový koš s vůni Itálie.

panettoneItalské sladkosti s tradiční recepturou, jako jsou například exkluzivní bábovky Panettone a Pandoro, skvěle doplní vaši slavnostní tabuli. Vynikající dezert ke kávě lehce navodí atmosféru italské pohody a odpolední siesty. Díky pěknému balení  jsou italské bábovky také velice pěkným a netradičním dárkem.  Nabízíme vám bábovky v různých příchutích, velikostech a dárkových baleních. Vždy čerstvá italská bábovka Pannetone i Pandoro je zaručeným gurmánským  zážitkem.

Pro milovníky italské kuchyně jsme připravili také dárkový koš. Tento  dárek plný  vynikajících  italských pochoutek  s vůni dálek  můžete věnovat jak rodičům, prarodičům či kamarádům, tak i jen jako pozornost své drahé polovičce. S dárkovým košem Italia vykouzlíte jedinečný romantický večer a budete se cítit jako v  restauraci ve stínu Kolosea. Špagety, olivy, omáčky Bertolli, strouhaný sýr, olivový olej, karafa s vínem, to jsou ingredience, díky kterým koš Italia patří mezi nejoblíbenější dárky a uspokojí i ty největší labužníky.

Podívejte se na náš sortiment italské sladké dárky. Věříme, že budete spokojeni a že ten pravý dárek pro Vás či Vaše blízké u nás najdete.
  • 1
    Vhodný dárek k příležitosti ...