Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Luxusní dárky


Luxusní dárky jsou určeny pro ty náročnější z nás. Je mnoho příležitostí, které si zaslouží speciální dárek. Jestli chcete na narozeninové párty zazářit a překvapit krásným dárkem, okouzlit svého partnera  pozorností či potěšit rodiče opravdu výjimečným dárkem, podívejte se na naši nabídku luxusních dárků. Užívejte si života a zpříjemňujte ho sobě nebo svým blízkým luxusními dárky. Vyberte si  z těch nejexkluzivnějších produktů v naší nabídce.

luxusni darkyBlíží se datum vašeho výročí a vy chcete okouzlit svého milovaného partnera nějakým luxusním dárkem? Věnujte například belgické pralinky Cipollini v luxusním dárkovém balení. Nabízíme vám výběr z mnoha barev, které se hodí jak k mužům tak i k ženám. Věříme, že překvapíte nejen dokonalým vzhledem dárku, ale i výjimečnou chutí lahodných čokoládových pralinek.

Jestli se chystáte na narozeninovou párty k vašim přátelům a vybíráte dárek, kterým zaručeně vyrazíte dech všem přítomným, podívejte se na Mozartovy koule – klavír v luxusním balení. Je to dárek, který je výjimečný a svou originalitou překvapí i ty největší milovníky luxusních dárků. Lahodná chuť mozartových koulí balených v tomto netradičním stylu vám zaručí úspěch nejen u obdarovaného, ale u všech přítomných hostů.

Rodinná setkání patří k oblíbeným chvílím mnohých z nás. Není moc příležitostí, kdy se sejde celá rodina, a proto když tomu tak je, chceme aby to bylo výjimečné a krásné. Každá tato příležitost si zaslouží i výjimečné dárky. Například Italská Bábovka Panettone Latta Vergini balená v originální dóze je velice oblíbeným sladkým dezertem s dlouholetou tradicí, který skvěle doplní  každou sváteční tabuli a pochutná si na něm i ten největší labužník.

Věříme, že vás naše nabídka zaujme a slibujeme, že při výběru některého z těchto luxusních dárků je okouzlení a spokojenost u obdarovaného zaručena.          
Vhodný dárek k příležitosti ...