Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Norimberské perníčky


Perníček, tradiční pochoutka z voňavého koření a oblíbená sladkost, která mnohým připomene dobu, kdy jako malí s babičkou nebo maminkou pekli vánoční perníčky. Někdo si  představí srdce z poutě,  které dostal z lásky a někdo perníček jako voňavý dárek, kterým vždy uděláme radost. Toto domácí pečivo, které se v mnoha domácnostech peče dodnes, nemá už s původními perníky téměř nic společného. Původní perníky se připravovaly podle tajných receptur, které si každý pekař střežil jako oko v hlavě a předával je pouze svému nástupci. Perníky pekli především muži – řemeslníci. Jejich příprava byla značně fyzicky náročná. V naši nabídce najdete mnoho druhů perníčků, které si můžete z pohodlí domova objednat a vychutnávat jejich lahodnou chuť i bez námahy.

perníčkyDo Prahy přišli první perníkáři až z Norimberka. Výrobky byly určeny především vyšším vrstvám. Dnes už tomu naštěstí tak není a specifickou chuť perníčků si může vychutnat opravdu každý. Norimberské perníčky v různých velikostech a příchutích balené v plechových dózách jsou výborným tipem na dárek pro vaše blízké, kolegy, či přátelé. Krásné dózy, ve kterých jsou perníky baleny, budou mít své využití i po snězení posledního sousta této oblíbené pochoutky. Mnoho z nás si neumí Vánoce bez perníčků představit, a proto jsme pro vás připravili perníky, které můžete věnovat svým blízkým, či jen podávat hostům při sváteční večeři.

Chystáte se k přátelům na vánoční večírek a přemýšlíte jaký dárek s sebou vzít? Chcete-li dárek originální a zároveň pro Vánoce typický, podívejte se například na Perníčky - vaječný likér. Lahodná chuť norimberských perníků s příchutí vaječného likéru je tím pravým dárek pro dámy i pány. Perníčky jsou balené v pěkné tubě. Perník balený v dárkovém balení může být také skvělým dárkem po stromeček. Především děti, či milovníci sladkostí ocení dokonalé norimberské perníky. Například Perník – Dóza Louskáček nebo Perník – Vánoční hrací dóza jsou díky svému zajímavému dárkovému obalu výborným vánočním dárečkem.

Perníčky jsou dárečky, kterými můžeme vyjádřit své city, dotvořit dokonalou atmosféru při různých příležitostech nebo jimi jen tak potěšit své přátelé. Věříme, že v naší nabídce naleznete i vy perníček, který vás svou chutí mile překvapí a jako dárek vaše blízké velice potěší. Přejeme příjemný nákup.

Vhodný dárek k příležitosti ...