Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Novinka - Starbrook, belgické pralinky


Společnost Starbrook Airlines byla založena  v roce 1998 rodinou Gilis. Patrick Gilis s pomocí belgického malíře Jaaka De Konincka vytvořil exkluzivní  řadu lahodných belgických čokolád v nádherných obalech evokujících  leteckou éru z počátku padesátých let. Čokolády Starbrook Airlines jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího kakaa.  Díky své výjimečné chuti a dokonalému vzhledu se s  těmito výrobky  můžete setkat po celém světě včetně České Republiky.

darkove baleniČokolády Starbrook Airlines  jsou oblíbenými dárky kvůli své originalitě. Vybrat si můžete z mnoha druhů chutí i vzhledů. Na své si především přijdou milovníci letadel, lodí a aut. Pokud netušíte jaký dárek vybrat tatínkovi k narozeninám či k jinému svátku, věřte, že po shlédnutí  naši nabídky Starbrook Airlines čokolád, bude váš problém vyřešen. Například Dárkové balení - Dóza Truffles Plane plná  výtečných belgických lanýžů bude velice chutnat a pohled na dózu s obrázkem letadla vrátí do dětských let každého muže.

I když by se mohlo zdát, že díky tématu dopravních prostředků, je čokoláda Starbrook Airlines určena především pánům, není tomu tak. Je mnoho dam, které milují krásná starodávná auta, letadla či lodě a ocení originalitu těchto retro dárkových balení. Belgická čokoláda Starbrook Airlines  je určena i dětem. Příkladem může být Batůžek Jack Junior s plyšovým medvídkem, který se okamžitě stane příjemným společníkem na cestách.

Ať už hledáte dárek pro rodiče, děti, přátele, kolegy či obchodní partnery, věříme, že si z naši nabídky Starbrook Airlines vyberete. Belgické pralinky, mléčná čokoláda, čokoláda s oříšky, vynikající lanýže, oblíbené mořské plody nebo čokoládové chipsy, to všechno zabaleno do originálních malovaných retro obalů. Dárky, které se hodí k nejrůznějším příležitostem jakými jsou například svatby, promoce, vánoční večírky a jiné sváteční oslavy. Ponořte se do doby na počátku  padesátých a vyberte ten pravý čokoládový dárek pro vás či vaše nejbližší.

Vhodný dárek k příležitosti ...