Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Partnerství

Našimi klienty nejsou jen koncoví zákazníci. Specializujeme se na také na dodávání našich sladkých dárků do cukráren,  čokoládových pochoutek do kaváren či barů. Taktéž spolupracujeme s několika cateringovými společnostmi a benzínovými pumpami.

Na našich stránkách naleznete netradiční a originální dárkové koše, balíčky či kazety, které v sobě ukrývají mnoho klasických, luxusních i atypických výrobků, jež jsou určeny k různým příležitostem.

Složení a podoba dárků z naší nabídky nemusí být v žádném případě konečná, rádi se přizpůsobíme požadavkům Vám či Vašeho klienta a variaci upravíme.

Naše dárky jsou výjimečné svou nápaditostí, netradičním pojetím a kvalitním zpracováním, což se potvrdilo na základě velké spokojenosti našich zákazníků. Je pro nás samozřejmostí, že cenové podmínky nejsou pevně stanovené a jsme ochotni poskytovat slevy a jiné výhody po vzájemné dohodě.
Pozitivní a otevřený přístup ke klientovi je u nás vždy na prvním místě.  Pro splnění Vašich přání a požadavků je pro Vás vždy připraven náš profesionální a zároveň přátelský zákaznický servis.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat (více zde...)

 


Vhodný dárek k příležitosti ...