Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Párty dárky


Chcete, aby na Vaši party nikdo nezapomněl? Chcete, aby se o Vaší party mluvilo ještě hodně dlouho? Chcete, aby se hosté skvěle bavili? My máme pro Vás vše potřebné. Uspořádejte večírek století, jistě se k Vám rádi budou hosté vracet. Budete hvězdou bezchybného večera, kde bude všeho dostatek a nic nebude chybět. Vaši přátelé budou bez pochyby mile překvapeni.

party darkyJste pozváni na návštěvu nebo na večírek k přátelům, kde bude dostatek dobrého jídla i pití, sluší se ale přinést něco sebou a Vy netušíte co? Lákavou nabídkou pro Vás mohou být Čokoládové talířky koktejl Mohito, Piňa Colada, či Strawberry Daiquiri. Takovým originálním dárkem potěšíte a navíc si dobře pochutnáte. Na pánské jízdě se blýsknete, přinesete-li pánům Dárkový koš Sportmix, kde najdete kromě fotbalového míče také luxusní láhev dobrého alkoholu.

Pořádáte-li narozeninovou oslavu nebo jste jen pozvali přátele na návštěvu? Buďte originálním hostitelem a nabídněte hostům namísto klasických panáků Asbach pralinky – lahvičky box. Toto vtipné řešení můžete využít také jako odměnu u společenských her. Pokud se chystáte pořádat večírek na určité téma, neváhejte a objednejte si jeden z našich produktů přímo určených pro tyto události. Například dárkový koš podzimní variace (Halloween) a nemusíte se bát, že byste zapomněli na cokoliv, co k Halloweenu patří.

Naše Party dárky jsou určené pro každou příležitost. Jdete-li se pobavit s přáteli, či na večírek nebo na dobrou večeři v rodinném kruhu. Nemusíte dlouze přemýšlet v obchodě, co by se nejvíce hodilo, my jsme již mysleli za Vás! Ať jste již pořadatelem nebo hostem, naše produkty Vám jistě pomohou vytvořit bezvadnou atmosféru. Pojďte si vybrat z naší nabídky ten správný dárek. Přejeme příjemnou zábavu.
Vhodný dárek k příležitosti ...