Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Perníčky


Perník je oblíbenou cukrovinkou s krásnou vůní, kterou lidé znají již mnoho let. Dříve perník  používali při různých slavnostních příležitostech nebo jako obětní pečivo. Dnes známe perníčky vánoční, pouťové, různých tvarů a různě zdobené. Ještě dnes je mnoho hospodyněk, ale je také mnoho těch, kterým na to nezbývá čas a přesto si rády na této sladkosti pochutnají. Především pro ně je určena naše nabídka. Perníčky v mnoha chutích, balené v dárkovém balení, jsou výborným dárkem k nejrůznějším příležitostem.

pernicky
Jste pozváni na návštěvu k přátelům a nevíte jakým originálním dárkem byste je potěšili? Podívejte se na Perníčky - celozrnná oplatka. Jsou to tradiční norimberské celozrnné perníčky, na kterých si můžete pochutnat, i když držíte štíhlou linii. Pěkně zabalené dva druhy perníků ke kávě zaručeně potěší dámy i pány.

Děti sladkosti milují. V době Vánoc pečou s babičkami tradiční vykrajované perníčky a pak si je samy zdobí. Díky dětské fantazii tak vznikají nejrůznější perníkové vánoční ozdoby,  na kterých si v čase vánočním rádi pochutnáme.

norimberský perníkMy vám nabízíme perníkovou pochoutku po celý rok. Například Perníčky – pomeranč s pomerančovou náplňí balené v tubě, voňavý dárek, který nejen krásně vypadá, ale především výborně chutná. Perníčky - Norimberská dóza, balené v plechové hrací dóze, jsou výborným tipem na originální dárek pro Vaše blízké či kolegy. Díky nádhernému balení působí luxusním dojmem a díky své lahodné chuti jsou velmi oblíbeným dárkem. Perníčky jsou v prstencovém tvaru a v několika příchutích.


Pojďte se s námi podívat na naši nabídku sladkých perníčků a vyberte si netradiční dárek s lahodnou chutí a nezaměnitelnou vůní.
  • 1
    Vhodný dárek k příležitosti ...