Dobré odpoledne, je úterý 10. 12. 2019
svátek slaví Julie, zítra Dana

Reber - čokoláda, marcipán, sladké dárky


Pro všechny milovníky čokolády, pralinek a bonbonů je značka REBER téměř magicky přitažlivá. Stejně tak jako její křiklavě rudé logo s bistou W.A.Mozarta. REBER přislibuje nejvyšší labužnické potěšení již ve více než 18 zemích světa. Je to nejprodávanější čokoláda v metropolích jako je Berlín, Mnichov, Paříž nebo New York.

cokoládaNejtajnějším klíčem úspěchu je pro REBER řemeslná ruční mistrovská práce nejvyšší kvality, která je zajištěna používáním nejjemnějších přírodních surovin. Není tedy divu, že cukrářské speciality výroby REBER jsou známy svou výjimečnou kvalitou a mají mimořádně dobré jméno po celém světě.

Mezi nejkvalitnější produkty společnosti REBER neodmyslitelně patří Mozartovy koule -  bez chemických konzervačních látek a barviv plněné pistáciovým marcipánem z čerstvých zelených pistácií, nugátem z čerstvě pražených lískových oříšku a to vše zahaleno v hořké a mléčné čokoládě. Mozartovy koule jsou Rolls Royce mezi marcipánovými i čokoládovými pochoutky.  Jsou luxusním dárkem pro všechny náročné i méně náročné.

V našem sortimentu najdete širokou nabídku sladkých dárků od značky REBER. Pro přiklad můžeme doporučit ty nejprodávanější: Mozartuv šálek, Mozarovy srdíčka, Mozart Shokis, ale i Srdce s růží nebo Mozartova věž. Pojďte se kouknout na naší nabídku Reber, kde naleznete čokoládové, marcipánové ale i pralinkové speciality předního výrobce tohoto lahodného pokušení.

Vhodný dárek k příležitosti ...