Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Scar Pier - vánoční bábovky


Scar Pier – italská špička v nabídce našeho eshopu

Prudukty Scar Pier mají v každém výrobku jedinečný "řemeslnický styl". Znamená to, že dva dny a dvě noci se produkty této společnosti pomalým výrobním procesem vyrábí a zpracovávají. Jedná se o technologicky přirozený proces výroby.

Panettone Speciality Scar Pier vznikají z pečlivého výběru těch nejlepších surovin, vybrané složky potřebné ve stavu dokonalého přírodního prostředí před, ale i po zpracování. Jedná se především o přírodní kvas, který oživuje pečivo a vytváří ideál pečeného koláče, Tento kvasnicový základ umožňuje kynutí těsta spontánně a svým vlastním tempem kvasnicového procesu. Spotřebitelská spokojenost u cukrářských výrobků je v každém ohledu dokonalá, zejména v širokém sortimentu, kvalitou a hloubkou mnoha přírodních chutí. Toto vede k fantastickému výsledku u výrobků Scar Pier.

Sortiment nabízí eleganci barev, široký výběr inovativního a dárkového balení. Na vánoční talíř si můžete vybrat pravé italské bábovky Panettone (bábovka s kandovaným ovocem) nebo Pandoro ( čistá vanilková bábovka), které svým cukrářským uměním navodí tu správnou vánoční atmosféru. 

Ochutnejte u nás pravou italskou bábovku od cukrárenského mercedesu Scar Pier.

Vánoční bábovky - Panettone a Pandoro 2010

Vhodný dárek k příležitosti ...