Příjemnou noc, je čtvrtek 14. 11. 2019
svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Sváteční dárky


Každý rád dostává dárky a mnoho z nás je  ještě raději věnuje. Není nad to, vybereme-li něco opravdu vyjímečného, čímž dáváme najevo, že je pro nás obdarovaná osoba velmi důležitá a na výběru dárku jsme si dali záležet. Je milé věnovat menší pozornost jen tak bez příležitosti, ale přijde-li období nákupů Valentýnských, Velikonočních dárku, či Den matek, Mikulášských nebo Vánočních dárků, jistě musíme více přemýšlet nad výběrem, jelikož naši blízcí dárečky očekávají. U nás máte jistotu, že vyberete dárek vhodný ke každé příležitosti.

svatecni darky14. února, den svatého Valentýna, den zamilovaných. Pro někoho může být vynikající a jedinečnou příležitostí vyznat platonickou lásku. Darujete-li Dárkový koš Rande, zajisté Vám nikdo košem nedá. Dvě sklenky naznačují, že si výborné víno máte vychutnat společně. Zamilovaní, kteří mají svého partnera po svém boku již déle, si u nás samozřejmě také vyberou. Rozhodnete-li se pro Mozart srdce s růží, Vaše partnerka ocení nejen lahodnou chuť známé čokolády, ale jistě také souhru s rudou růží. Nic nezkazíte výběrem dárkového balíčku – Belgické pralinky, které nejenže dobře vypadají navenek, ale ještě lépe chutná jejich obsah. Je pro Vás připraveno mnoho položek, které jsou již s láskou připravované, proto stačí znát  chutě Vašeho partnera a jistě si vyberete to pravé.

Velikonoce se vyznačují bohatou dlouholetou tradicí, kterou málokdo vynechá. Doba jde kupředu a malí koledníci mnohem raději za koledu dostanou vajíčko čokoládové, či čokoládovou figurku než například pentličku na pomlázku. Proto jsme pro vás připravili variace čokolády, plyšových hraček, ale i tradičních výrobků. Potřebujete-li pomlázku pro více koledníků, zajisté uvítáte Čoko slepičku, která je plná čokoládových vajíček. Hodit se Vám může i velikonoční taška. Koledníci se k Vám jistě budou rádi vracet každý rok.

Mamince bychom nejraději chtěli dělat radost každý den. To je bohužel nemožné. Ale máte-li vyjímeční důvod maminku obdarovat, nabízíme vám dárky pro maminku, kterými vyjádříte vřelou lásku! Maminky nepohrdnou ničím darovaným, ale obzvlášt pro ně je vhodná Dárková krabička Srdíčko. I po vychutnání sladkých bonbonům, může krabička tvořit památku na milované děti.  Na Den matek by neměla žádná maminka zůstat neobdarována. Tento dárek je velice důležitý, vyjádříte jím Váš obdiv a díky. Neváhejte a objednejte pro Vaši maminku například Dárkový koš Láska, který i beze slov vyjádří maminkám velké díky.

Je na každém rodiči, jak zhodnotí, co si jeho dítko zaslouží, každý dle zásluh, každý dle toho, jak byl celý rok hodný. Pro obzvlášt´poslušné děti nabízíme Mikulášské dárky, díky kterým Vaše dítě bude hodné další rok, aby na Mikuláše dostalo opět tak vynikající nadílku. Pro malé slečny, které žijí pohádkový svět, jsme připravili Dárkový koš Barbie,  který je plný do růžova balených čokoládových dobrot. Větší hodné děti, které už na Mikuláše nevěří, ale tuto tradici stále dodržují, potěší elefantní  Dárkový balíček Mikulášův přilet, který je též vhodný pro tento svátek.

Vánoce jsou svátky klidu a pohody. Ale to, co této atmosféře předchází, je pravý opak. Nátlak z výběru vhodných dárků pro člověka, kterého neznáme moc důvěrně, ale přesto ho chceme obdarovat, vyčerpává už v tak napjatém čase. My máme řešení - vánoční dárky. Dárkové koše i balíčky zajisté neurazí ani Vašeho šéfa ani tchýni. Luxusní bábovka PANDORO je opravdu vyjímečná záležitost, která Vám vyžene z hlavy pochybnosti o výběru vhodného dárku. Dárkový koš Vánoční variace může skvěle doplnit štědrovečerní tabuli a možná se stane její součástí stejně jako bramborový salát a smažená ryba.

Dárků u nás najdete nepřeberné množství. Pojďte si vybrat dárek, který potěší Vás i Vaše blízké.
  • 1
    Vhodný dárek k příležitosti ...