Dobré odpoledne, je úterý 10. 12. 2019
svátek slaví Julie, zítra Dana

Velikonoční dárky

Velikonoce jsou od pradávna svátky jara a plodnosti. Jsou znamením, že zima odchází a přichází období teplých jarních dní. S příchodem Velikonoc se příroda probouzí ze zimního spánku. Sluneční paprsky všemu dodávají novou energii a zvířátka i rostlinky zpestří svět kolem nás. Prostě Velikonoce jsou oslavou jarní rovnodennosti, zániku zimy a vítáním jara, kdy se vše v přírodě probouzí kživotu.

Dnes jsou Velikonoce velice populárním svátkem a v České republice ho slaví mnoho rodin. Obyčejný člověk si ho představí především jako den, kdy při pohledu z okna vidí děti spomlázkou jak chodí od domu k domu a koledují nejen malovaná vajíčka, ale i různé čokoládové sladkosti či jiné dobroty. Vše zdobí velikonoční ozdoby, na stole voní čerstvě upečený čokoládový beránek a děvčata mají pro koledníky připraveny čokoládová vajíčka např. Velikonoční vajíčko – plechové, zajíčky Velikonoce - Zajíček 60% kakaa, kuřátka Velikonoce - Kuřátka mini a jiné čokoládové velikonoční figurky.

"Hody, hody doprovody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný…”, nejznámější koleda, která každý rok o Velikonocích určitě zní i u Vašich dveří. Připravte pro koledníky originální čokoládové odměny. Vybrat si můžete zmnoha druhů i témat. Například Velikonoční pralinkový kornout nebo Velikonoční plyšový zajíc s pralinkami ocení ti nejmenší koledníci, Velikonoční plechovka potěší ty starší a dárková kazeta Velikonoce - Vajíčka se zajícem překvapí i ty největší milovníky čokolády.

Obdarovat nemusíte pouze koledníky. Aby ženy nepřišly zkrátka, můžete jim o Velikonocích věnovat např. dárkové balení Velikonoční mini vajíčka a kvítka, kterým potěšíte Vaši dceru, nebo Velikonoční vajíčka Lindt Lindor, kterými zaručeně překvapíte drahou polovičku. Originálním dárkovým balením Velikonoční mléčná čokoláda -dárkové balení či Velikonoční vajíčka v květinovém balení zaručeně okouzlíte maminku či tchýni.

Podívejte se na širokou škálu krásných velikonočních čokoládových dárků. Věříme, že si znaší pestré nabídky vyberete a uděláte radost nejen koledníkům, ale i sobě či Vašim blízkým. Přejeme Vám příjemný nákup a krásné Velikonoce!!Vhodný dárek k příležitosti ...